При Львівській політехніці планують створити інноваційно-космічний кластер «Карпатський»

Створення інноваційно-космічного кластеру «Карпатський» обговорили під час робочої наради за участю низки науковців Львівської політехніки. Про це повідомляє ZIRKA з посиланням на Національний центр управління та випробувань космічних засобів

До заходу долучилися представники різних структур, а саме директор Tech StartUp School та Наукового парку SID City Політехніки Назарій Подольчак, заступник начальника Національного центру управління та випробовування космічних засобів Ігор Брухно та багато інших.

Після дискусії учасники заходу домовилися про наступні кроки для створення  кластеру в західному регіоні.

Керівництво Національного центру управління та випробовування космічних засобів підтвердило свої пропозиції, прийняті у Резолюції під час науково-технічного семінару (грудень 2019 року), який відбувся у Львівській політехніці, про те, що саме на базі нашого університету необхідно створити такий Кластер. Цю ідею підтримали представники міської та обласної влади. Під час нещодавньої наради ми домовилися провести круглий стіл щодо підписання угоди про створення Кластеру наприкінці лютого ― на початку березня цього року, ― наголосила Любов Янків-Вітковська.

Також під час наради було створено робочу групу для підготовки робочих документів для підписання угоди між учасниками Кластеру: від НЦУВКЗ ― полковник Віктор Ожінський, від Львівської політехніки ― доцент Любов Янків-Вітковська.